O mnie

Projektowaniem stron w WordPress zajmuję się od 2011r. Tworzę pełnowartościowe, dopasowane do komputerów i komórek serwisy internetowe. Zajmuję się ich rozwojem –  udoskonalam, unowocześniam, administruję. 

Cześć! Mam na imię Tama . Witam Cię na moim blogu.

Jestem w sieci

Jesteś na tej stronie więc wiesz już, czym się zajmuję. Wspomniałam również o swoich pasjach – bieganiu i żeglarstwie (uwielbiam windsurfing;). Jeśli to przekuć na korzyści, to na pewno nie brak mi wytrwałości, uporu i fantazji. Cechy doskonałe do samodzielnej realizacji trudnych zadań.

maratonów i ultra
0 +
korona maratonów polskich
0 +
zrealizowanych projektów
30 +

Zróbmy razem coś ważnego

Może mały blog, na którym podzielisz się swoją pasją? Staniesz się inspiracją dla swoich znajomych?

Słynny tekst z lądowania na księżycu „To jeden mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” (ang. „That’s one small step for [a] man, one giant leap for mankind”). Według mojej oceny świetnie opisuje stan ducha przed rozpoczęciem czegoś ważnego. Bo nigdy nie wiemy, jak nasze działania wpłyną na świat, na życie innych ludzi. Może wyciągniemy ich z marazmu, damy motywację do zrobienia czegoś nowego? Może sprawimy, że się po prostu uśmiechną? 

Jeśli myślisz, że masz coś takiego do zaoferowania, to naprawdę możemy zrobić razem coś ważnego.

3mam za Ciebie kciuki.

zeglarstwo-pasje-min
maraton-ateny-pasje-min
sushi-pasje-min

Jak pracuję nad stworzeniem strony www

Nie ma znaczenia, czy zlecenie dotyczy strony internetowej czy projektu graficznego ulotki, schemat jest zawsze ten sam:

 

Scroll to Top